Tajemniczy układ

Tajemniczy układ

Ambicja to niezbędny element w dążeniu do celu i skutecznym rozwijaniu swojej kariery. Silna determinacja sprawia, że wiele osób jest w stanie poświęcić naprawdę dużo, by systematycznie piąć się po kolejnych szczeblach drabiny sukcesu. Niestety, nie zawsze słuszne z pozoru działania okazują się być tymi właściwymi i mogą doprowadzić do katastrofalnych konsekwencji. O tym, jak złudne potrafią być reputacja i godne podziwu stanowisko przekonała się Klaudia, główna bohaterka książki pod tytułem “Stażystka”, którą napisała Alicja Sinicka (https://www.taniaksiazka.pl/stazystka-alicja-sinicka-p-1326595.html).

Życiowa szansa

Marek to typowy mężczyzna sukcesu. Jest biznesmenem, który osiągnął więcej, niż kiedykolwiek mógłby przypuszczać. Ma piękną żonę, Ewę i wspaniałe lokum urządzone ze smakiem i klasą. Natłok obowiązków służbowych sprawia, że posiłkuje się stażystkami, których zadaniem jest udzielanie mu bieżącej pomocy i przyswajanie wszelkich niezbędnych informacji. Nie da się ukryć, że to ogromna szansa na zawodowy rozwój, dlatego gdy Klaudia Neter staje przed szansą nawiązania współpracy z Markiem, nie waha się ani przez chwilę. Wierzy, że to początek pozytywnych zmian w jej życiu i nie kryje szczęścia gdy dowiaduje się, że zostaje zatrudniona.

Ukryte niebezpieczeństwo

W podjęciu decyzji Markowi pomaga Ewa. Doskonale orientuje się w tym, która kandydatka wpisze się w gust męża. Nauczona doświadczeniem zdaje sobie również sprawę z tego, że mężczyzna prędzej czy później ponownie ją zdradzi. Ich małżeństwo nie jest bowiem tak idealne, za jakie uchodzi w oczach innych. Z biegiem czasu Klaudia staje się coraz bardziej zaniepokojona. Dociera do niej, w jak dziwny układ została wplątana. Czy poprzednie stażystki łączyły z Markiem intymne relacje? Czego tak naprawdę oczekuje od niej jej pracodawca i jego żona? Sprawy dodatkowo komplikują się, gdy zostaje znalezione ciało zamordowanej dziewczyny, która wcześniej była zatrudniona przez Marka. Co stało się z drugą ze stażystek? I czy Klaudia także znajduje się w niebezpieczeństwie?

Alicja Sinicka, autorka, to popularna polska pisarka, która specjalizuje się w publikacjach z następujących gatunków literackich: literatura obyczajowa, literatura kobieca, thriller, kryminał oraz literatura sensacyjna. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, z powodzeniem łączy pracę analityka finansowego i autorki książek, które sprawiły, że zyskała pokaźne grono czytelniczek. Do tej pory wydała już następujące pozycje: “Oczy wilka”, “Otwórz oczy”, “Obserwatorka” a także “Winna”.

Ludzie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com