Niektóre życzenia, lepiej żeby pozostały niespełnione

Niektóre życzenia, lepiej żeby pozostały niespełnione

Trzymają w napięciu i budząca silne uczucie niepokoju książka, w której nic nie jest takim, jakim się wydaje. Ukazuje ciężkie życie samotnej matki, skrywającej mroczną przeszłość. “Raw Rebirth” jest długo oczekiwaną kontynuacją serii “Raw”, opowiadającej o ciemnych stronach ludzkiej duszy. Do czego zdolni są ludzie i jakie są ich prawdziwe pragnienia? Belle Aurora zachęca czytelnika do analizy zachowań i natury człowieka. Książka jest również ostrzeżeniem przed nieopacznymi życzeniami, które mogą ziścić się na wiele sposobów, przybierając kształty najgorszych koszmarów.

Nieoczekiwany powrót

A. J. jest młodym  chłopakiem, widzącym i rozumiejącym więcej, niż przypuszcza jego matka. Alexa Ballentine wychowuje go samotnie, starając się zapewnić swojemu synowi wspaniały, ciepły dom pełen miłości, choć zdaje sobie sprawę, że po śmierci jej męża, będzie to niezwykle trudne zadanie. Ale co się stanie, jeśli Twitch, za którym tak tęskni, powróci do domu? A. J. upiera się, że ojciec powrócił i na nowo będą mogli stworzyć prawdziwą rodzinę. Alexi musi jedynie zaczekać, aż jej mąż poczuje się gotowy do konfrontacji i przyjdzie oficjalnie się przywitać. Młoda kobieta czuje się nieustannie obserwowana, a słowa syna nie dają jej spokoju. Była świadkiem śmierci Twticha i jest absolutnie pewna, że jej ukochany nie żyje. Wielokrotnie marzyła o jego powrocie i kontynuacji ich planów, ale nie spodziewała się, że jej życzenie niebawem się spełni. Teraz żyje w lęku, czekając na nieuniknioną konfrontację z umarłym mężem. Jak śmierć wpłynęła na tego tajemniczego mężczyznę, który już za życia pełen był mroku? To on wciągnął ją w świat pełen fascynującej ciemności i upadku moralności. Mimo to, Alexi jest świadoma, że mogąc cofnąć czas, wybrała by to samo życie u boku swego męża. Ale powrót zza grobu jest czymś zupełnie innym. Jakie zamiary skrywa Twitch? Czego pragnie i czemu nadal krąży po świecie ludzi? Jaką rolę w tym wszystkim odegra A. J., który pragnie zarówno życia ze wspaniałym ojcem, jak i bezpieczeństwa ukochanej matki? Czy Alexi zdoła ocalić syna przed ogarniającym go mrokiem i zapewnić lepsze życie, niż to, którego sama doświadczyła?

Szersze spojrzenie na temat ludzkiej duszy

Belle Aurora tworzy intrygujące powieści kryminalne z elementami horroru. Jej książki ukazują mrok ludzkiej natury, budząc przez to silne uczucie niepokoju, które uzależnia czytelnika i nie pozwala oderwać się od lektury. Liczne tajemnice i sekrety, czekające na odkrycie, zachęcają do poznawania dalszych losów charyzmatycznych bohaterów. Znany cykl “Raw”, składa się z tytułów:

Autorka pisze również książki romantyczne, zachęcające czytelnika do analizy ludzkich zachowań i nawyków. Wśród dzieł pisarki, można również znaleźć takie tytuły jak:

  • “Friend-Zoned”
    “Miłość po sąsiedzku”
    “Słodkie szaleństwo”.
Ludzie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com